Topný článek - topení do rozvaděče SM100L

Dostupnost: skladem menší množství, další do 3 - 8 prac.dní
Cena: 4 325,00 Kč
-
4325.00
Cena bez daně DPH (netto): 3 574,38 Kč
-
ilość ks

product unavailable

zapsat stránku jako záložku

Popis

Topení 100W s ventilátorem, pro rozvaděče, skřínky a jiná technická zařízení s potřebou temperování teploty a/nebo pro zamezení koroze a kondenzace vody na přístrojích a zařízeních, zejména při jejich montáži ve venkovním prostředí. 

Napájení 210-245V AC 50/60Hz, montáž na lištu DIN, kompaktní velikost 150x60x90mm umožňuje použití optimální velikosti rozvaděče nebo skřínky. 

Topný element PTC zapouzdřený v hliníkovém tělese je s autoregulací teploty, není potřeba hlídání nedovoleného oteplení nebo omezovače teploty. Nucený oběh a cirkulace vzduchu ventilátorem, ventilátor zajístí navíc rychlejší a rovnoměrnější rozdělení tepla v daném prostoru. Přívodní svorky rozpojitelné a odnímatelné (konektorové spojení). 

Provoz a použití:

Topení jsou určena k použití pouze v uzavřených rozvaděčích, skřínkách nebo jiných technických zařízeních. Montáž nuná vždy ve svislé poloze.  Nutný volný prostor min. 50mm na boční strany, 100mm nahoře a dole. Napájecí svorky musí být vždy dole ! Zapínací proud může být až cca 4-násobek jmenovitého proudu, nutno toto zohlednit při volbě jištění. Doporučené hodnoty jištění jsou uvedeny v technickém listu. 

Během provozu nikdy nezakrývejte topný článek ! Povrch článku je horký, nemontujte jej proto na povrchy teplotně citlivé nebo hořlavé. 

Použití topení SM-100L například pro zařízení větrných elektráren, dopravní signalizaci, venkovní osvětlení, výdejní a platební automaty, zvedací techniku a jeřáby, telekomunikační systémy, stroje v potravinářském průmyslu. 

Související produkty

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit stránku ve verzi pro počítač
Sklep internetowy Shoper.pl