ESCO DR-203 Registrátor teploty s tiskárnou pro dopravní prostředky a vozidla, bezdrátový přenos

Dostupnost: skladem u výrobce, dodávka do 3-8 prac.dní
Cena: 10 126,00 Kč 10126.00
-
Cena bez daně (netto, bez DPH - VAT): 8 368,60 Kč
-
ilość ks

product unavailable

zapsat stránku jako záložku

Popis

DR-203 Registrátor teploty a parametrů s tiskem záznamu o jízdě, bezdrátové zapojení čidel

záznam průběhu teploty a tisk záznamu pro dokladování zachování přepravních a skladovacích podmínek

Měření teploty, registrace a tisk dat o teplotě v čase - (nejen) pro dopravní prostředky při přepravě termocitlivého zboží (například léčiva, potraviny, živá zvířata,..)

ČESKÉ MENU!
Není potřeba instalace kabelů mezi nákladovým prostorem a kabinou vozidla!
 
DR-203 registruje teplotu v nákladovém prostoru nebo jiném kontrolovaném prostoru a umožňuje tisk záznamu o průběhu teploty jako doklad o správné teplotě během daného času nebo během jízdy (transportu).   
Tiskárna je určena pro tisk záznamu jako dokladu o podmínkách transportu citlivého zboží (léky a léčiva, potraviny, živá zvířata,..) , různé možnosti tisku jak pro zákazníka, tak tisk pro kontrolní účely  

Použití je u dopravních prostředků anebo i u stacionárních zařízení k záznamu a dokumentaci teploty v čase.  Registrátor je umístěn v kabině řidiče, displej střídavě ukazuje hodnoty z čidel.  

Přenos dat a údajů je bezdrátový (mezi kabinou řidiče a nákladovým prostorem), přístroj má vestavěný akumulátor pro provoz i bez přímého napájení (s časovým omezením na cca 36 hodin). 

Registrátor DR-203 umožňuje registraci teploty z až 4 teplotních čidel a registraci stavu až 4 kontaktních snímačů. Vše je zaznamenáno na výtisku z vestavěné tiskárny a veškerá data lze uložit na flash disk přes USB. Pamět umožňuje uložit až 125000 záznamů (což je cca na 3 roky provozu při ukládání teploty co 15 minut)

Napájení je z palubní sítě vozidla přes adaptér 12-24VDC +/- 10%, vestavěný akumulátor umožňuje nezávislý provoz minimálně až 36 hodin (pouze záznam a zobrazení dat, bez provedení tisku) .

Dodávku tvoří samostatný přístroj s příslušenstvím pro upevnění ve vozidle, autonabíječka, přístroj lze dobíjet i přes vstup USB micro pomocí nabíječky 230V (stejně jako u mobilních telefonů) 

Minimální konfigurace funkční sestavy na vozile je DR-203 + 1x WB-203, funkce Bluetooth zatím není k dispozici

Tisk na běžný termopapír šíře 57mm, průměr kotoučku 40mm, průměr dutinky 12mm, v dodávce je 1ks, další lze dodat na vyžádání 

Zálohování dat na standardní konektor mikroUSB je v základní výbavě .

Prvky systému DR-203:

Registrátor teploty s tiskárnou pro nákladní auta DR-203

 

Příklad instalace ve vozidle:  R -registrátor DR-203, T1 základna WB-203 s jedním čidlem teploty (snímač vestavěn už v WB-203), T2 druhá základna WB-203 s jedním čidlem teploty (snímač už vestavěn do WB-203), s dodatkovým připojeným čidlem teploty T3 (T-203 umístěn v jinak chlazeném prostoru) a s připojeným snímačem otevření dveří D1

Sestava aplikace regsitrátoru dat s tiskárnou DR-203

Související produkty

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit stránku ve verzi pro počítač
Sklep internetowy Shoper.pl